L’Orient Blanc Ölçü Sistemi

M2M (Made to Measure)(Ölçüye Göre Dikim) sisteminde en önemli detay, deneyimi yaşayacak kişinin ölçülerinin doğru alınmasıdır. Klasik sistemde bu süreç kişinin, dikimi yapacak dikim evinin merkezini ziyaret etmesini yada dikim evinden bir görevlinin kişinin yanına gitmesini gerektirir. Eğer 2 tarafta şanslı ise bu süreç tek ziyaret ile biter ama bu tek görüşme bile ciddi bir zaman ve maliyet kaybına sebep olur.

Bu sebeptendir ki M2M dikim süreçleri maliyetlidir ve ürünün ortaya çıkması uzun süreler alır. L’Orient Blanc olarak size bu zarif ve klasik deneyimi daha ulaşılabilir kılmak için oldukça modern iki farklı çözüm geliştirdik.
İlk alternatifimiz modern çağın tüm nimetlerinden faydalanmak isteyenler için oldukça uygun. Yenilikçi bir yazılım firması olan sizer.me ile yaptığımız anlaşma ile yeni nesil AI teknolojisi ile çalışan ölçü uygulamalarını sistemimize entegre ettik.
Bu sistemde yapılması gerekenler oldukça basit. Beğendiğiniz ürünleri seçip satın alımı gerçekleştirdikten sonra size göndereceğimiz elektronik postadaki bağlantıyı tıklayıp L'OB için özel olarak hazırlanan Sizer.me sayfasına giriş yapın. İstenilen bilgileri doldurup, yönlendirmeleri takip ederek uygulamanın ölçülerinizi sadece üç dakika içinde almasına izin verin. Gerisi maharetli ustalarımızın ellerine kalsın.

İkinci alternatifimiz ise yazılımlardan haz etmeyen daha klasik müşterilerimiz için. Bu sisteme SYS (Size YourSelf) diyoruz. Beğendiğiniz ürünleri seçip satın alımı gerçekleştirdikten sonra size göndereceğimiz elektronik postadaki yönlendirmeleri takip ederek aynı elektronik postada ilettiğimiz forma ölçülerinizi girin. Bu sefer süreç biraz daha uzun sürebilir. Belki on dakika ama hepsi bu. Sonrasında süreç yine bizde ve ustalarımızın sihirli ellerinde.

Dünya hızla değişiyor. Zaman ise en kıymetli varlığımız. Seçkin zevklerden zaman yüzünden mahrum olmayın. Tüm Dünya modern teknoloji ile sanatsal üretimin harmonisine ulaşmaya çalışırken biz de L’Orient Blanc olarak hikayemizin yüklediği misyon ile ruhunu bozmadan kaliteli giyimin zevkini size ulaştırmak için çaba sarf ediyoruz.

Bu sebeptendir ki M2M dikim süreçleri maliyetlidir ve ürünün ortaya çıkması uzun süreler alır. L’Orient Blanc olarak size bu zarif ve klasik deneyimi daha ulaşılabilir kılmak için oldukça modern iki farklı çözüm geliştirdik. İlk alternatifimiz modern çağın tüm nimetlerinden faydalanmak isteyenler için oldukça uygun. Yenilikçi bir yazılım firması olan sizer.me ile yaptığımız anlaşma ile yeni nesil AI teknolojisi ile çalışan ölçü uygulamalarını sistemimize entegre ettik.
Bu sistemde yapılması gerekenler oldukça basit. Beğendiğiniz ürünleri seçip satın alımı gerçekleştirdikten sonra size göndereceğimiz elektronik postadaki bağlantıyı tıklayıp Sizer.me uygulamasını indirin. Size gelen kodu uygulamada uygun alana girip yönergeleri takip edin ve uygulamanın ölçülerinizi sadece üç dakika içinde almasına izin verin. Gerisi maharetli ustalarımızın ellerine kalsın.

İkinci alternatifimiz ise yazılımlardan haz etmeyen daha klasik müşterilerimiz için. Bu sisteme SYS (Size YourSelf) diyoruz. Beğendiğiniz ürünleri seçip satın alımı gerçekleştirdikten sonra size göndereceğimiz elektronik postadaki yönlendirme videosunu takip ederek aynı elektronik postada ilettiğimiz forma, ölçülerinizi girin. Bu sefer süreç biraz daha uzun sürebilir. Belki on dakika ama hepsi bu. Sonrasında süreç yine bizde ve ustalarımızın sihirli ellerinde.
Dünya hızla değişiyor. Zaman ise en kıymetli varlığımız. Seçkin zevklerden zaman yüzünden mahrum olmayın. Tüm Dünya modern teknoloji ile sanatsal üretimin harmonisine ulaşmaya çalışırken biz de L’Orient Blanc olarak hikayemizin bize yüklediği misyon ile ruhunu bozmadan kaliteli giyimin zevkini size ulaştırmak için çaba sarf ediyoruz.

Alışveriş Sepeti
Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok Mu?

Aradığınız ürünleri bulurken size yardımcı olmamız için yazmanız yeterli.